Avukat Tuğba Kılıç Gökalp

Av. Tuğba KILIÇ GÖKALP, Ankara’da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 26 Ocak 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Ankara Barosu’nda yasal avukatlık stajını tamamlayarak ve aktif avukatlık hayatına başladı. Avukatlık kariyeri boyunca özellikle Gayrimenkul Hukukuna ilişkin davalar ve miras dosyalarıyla ilgilendi. Türkiye çapında kamulaştırma, kamulaştırmasız el atma ve acele kamulaştırma alanlarında bir çok dava takip etti. Kira hukuku alanında fazlaca dava baktı ve uyuşmazlık çözümüne de katkıda bulundu. Ayrıca Vergi Hukuku alanında faaliyetlerde bulundu. Aktif olarak tarım sigortalarının takibi ve tarım sigortaları hususunda çıkan uyuşmazlıklarla ilgili dosya ve iş takibi yapmaktadır. Hukukun birçok alanında sertifika ve eğitimlere katılarak gelişen hukuk alanlarında yetkinliğe sahip oldu. Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine bireysel başvurularda bulundu ve bu alanlarda kendini geliştirdi. İyi derecede İngilizce bilen Av. Tuğba KILIÇ GÖKALP, sözleşmeler hukuku alanında çalışmalar yapmaktadır. Avukat Tuğba KILIÇ GÖKALP, Başkent Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Tezli Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Avukat Merve Boylu

Avukat Merve BOYLU, Ankara’da doğdu, eğitim hayatını Ankara’da tamamladı. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2019 yılında Ankara Barosu’nda yasal avukatlık stajını tamamlayarak avukatlık meslek hayatına başladı. Avukatlık kariyeri boyunca özellikle çalıştığı alanlar; Sigorta Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku ve İcra Hukuku’dur. Av. Merve BOYLU, Sigorta Hakem Heyeti başvuruları, değer kaybı, hasar farkı, trafik kazaları nedeniyle oluşan bedeni hasar tazminatları, Tarım sigortaları dosyaları ile özel olarak ilgilenmektedir. Ayrıca uzun yargılama ve uzun süreli tutukluluk nedeniyle tazminat talepli Anayasa Mahkemesi başvuruları ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

Katip Veli Cantürk

Veli Cantürk, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Yaklaşık yirmi yıldır çeşitli hukuk bürolarında avukat dava ve icra kâtipliği yapmıştır. Özellikle icra alanında bilgi ve donanım sahibidir. Keleş Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nde iki yıldır tüm icra işlem ve süreçlerinin takibini yapmaktadır.

Asistan Zeynep İlayda Büyük

Zeynep İlayda BÜYÜK, Ankara’da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 08.10.2021 yılında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümü mezunudur. Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümü öğrencisidir. Sağlık Hukuku alanı ile ilgilenmektedir. Yaklaşık 2 yıldır Keleş Hukuk ve Danışmanlık Ofisinde idari süreçte koordinasyon sağlamakta ve müvekkillerle ilişkilere katkıda bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

Etimesgut Bulv. No:83/A V Gate Business K:2 D:4 Bağlıca/Ankara

0312 503 46 46

0312 503 46 46

info@keleshukukburosu.com

Sosyal Medya'da Keleş Hukuk